KUNTOTUNTIEN TESTIPÄIVÄ 24.8. AIKATAULU

In elokuu 10, 2019

KUNTOTUNTIEN TESTIPÄIVÄ LA 24.8.2019 

 

TULE KOKEILEMAAN KUNTOTUNIEMME TARJONTA.
LOISTAVA PAKETTI ERILAISIA TUNTEJA 2/ 30min 

 10.30  AirFly- kattokuminauhatreeni 

11.00   AirFly- kattokuminauhatreeni 

12.00  Lihasvoimaa lempeästi (S)

12.30  Lavis (S)  

13.00  step & vatsapakara  

13.30   funktional – hiki & keskivartalo 

14.00  Lets dance 

14.30   kahvakuula & avaava lihasvoima  

15.00  syke&lihas 

15.30  Bodycombat 

16.10  Bodypump 

16.45 17.15 Bodybalance /kehonhuolto