Vauhditusviikonlopun 18.-19.8.2018 aikataulu

In toukokuu 17, 2018

fitSTATION vauhditusviikonlopun näytetunnit ja kurssiesittelyt 18.-19.8.2018

Lauantai  18.8.  KUNTOTUNNIT     2€ / 30min

12:00    SENIORI-tunti: Lihas & Lavis
12:30    Kokokehonkiinteytys
13:00    VatsapakaraKiinteytys
13:30    Kahvakuula
14:00    Syke&Lihas
14:30    Kunto&keskivartalo
15:00    Bodypump
15:45    Bodycombat
16:15    Kehonpainotreeni
16:45    Kehonhuolto&venyttely
17:15    Bodybalance 60 Min.

Sunnuntai 19.8. KURSSIESITTELYT ilmaiset näytedemot 30min
12:00    aikuisten tankotanssi
12:30    lasten tankotanssi
13:15     lasten parkour
14:00    lasten ilma- ja lattia-akrobatia
14:30    aikuisten ilma-akrobatia
15:15     selkä-, vatsa-, ryhtiryhmä
15:45    jooga vinyasa flow
16:15    ilmajooga (16 paikkaa täytetään tulojärjestykesessä)
16:45    tuolitanssi
17:15     Heels-korkkaritanssi

SUNNUNTAINA MYÖS TIIVISKURSSIEN ESITTELYT JA INFOT AULASSA:
NUORTEN KUNTOILUHARRASTUS RYHMÄ klo 12:00
TAKAISIN RUOTUUN klo 14:30